Czy tabletki na powiększanie piersi są naprawdę skuteczne?

Wiadomość o tym, że stworzono tabletki zdolne powiększyć piersi o kilka rozmiarów pewnie wiele osób początkowo potraktowało z przymrużeniem oka. Okazuje się, że sposób ten jest nie tylko bezpieczny, ale gwarantuje również naturalny efekt jędrnego biustu. Sprawdzonym i polecanym produktem przez klientki jest suplement Push Up 2. Warto dowiedzieć się, jak działają tabletki na powiększanie piersi i dlaczego są tak skuteczne.

O wyjątkowo wysokiej skuteczności tabletek PushUp2 decydują:

Ekstrakt z korzenia Dong Quai 10:1 (250 mg)

Wyciąg z korzenia Dong Quai, który w tradycyjnej medycynie chińskiej określany jest mianem „żeński żeń-szeń”, stosowany jest przede wszystkim w leczeniu porblemów natury ginekologicznej

Ekstrakt z nasion Foeniculum vulgare (350 mg)

Foeniculum vulgare jest wykorzystywany od stuleci jako preparat stymulujący laktację i zwiększający objętość piersi. Niestety Foeniculum vulgare nie doczekał się dotychczas naukowych publikacji i szczegółowych badań laboratoryjnych, ale w opublikowanym w 1980 roku rapocie wykazano, że trzy związki zawarte w ekstrakcie z Foeniculum vulgare – anetol, dianethole i fotoanetol – wywołują w skutkach podobne efekty jak naturalne estrogeny. Dlatego zastosowany w tabletkach na powiększanie piersi Push Up2 ekstrakt w dużym stopniu odpowiada za efekt powiększania piersi.

Trigonella foenum-graecum 4:1 (ekstrakt z nasion – 400 mg)

Właściwości lecznicze nasion Trigonella foenum-graecum mają ugruntowaną pozycję w medycynie naturalnej od niemal 100 lat, kiedy to Lydia Estes Pinkham, znana na całym świecie zielarka, przepisywała stosowanie ekstraktu z  Trigonella foenum-graecum na „przypadłości kobiece” – począwszy od bólu miesiączkowego po menstrualną suchość pochwy. Współczesna medycyna czerpie z doświadczeń szerokim strumieniem, ale niewiele jest firm farmaceutycznych, które przyznałyby się do stosowania wskazówek „znachorów”.

W jaki sposób zawarty w tabletkach piersi Push Up2 ekstrakt z  Trigonella foenum-graecum wpływa na powiększanie piersi?

Małe piersi są dla wielu kobiet powodem do niezadowolenia. Szacuje się, że do 2015 roku niemal 70% kobiet z USA i Wielkiej Brytanii, które nie są zadowolone z rozmiaru swoich piersi, podda się chirurgicznym zabiegom powiększania piersi, ale czy mimo spadających cen  zabiegów podejmowanie ryzyka jest opłacalne? Istnieją przecież naukowe dowody na to, że ekstrakt z Trigonella foenum-graecum skutecznie i całkowicie naturalnie pozwoli zwiększyć rozmiar biustu.

Trigonella foenum-graecum powoduje wzrost piersi na dwa sposoby: poprzez naśladowanie działanie estrogenu i stymulację produkcji prolaktyny. Oba te hormony są niezbędne do prawidłowego rozwoju piersi. Trigonella foenum-graecum bezpiecznie i naturalnie stymuluje wzrost tkanki sprawiając, że piersi stają się większe i pełniejsze.

^

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*