Czy warto stosować Adipex

Adipex to jeden ze środków na odchudzanie, które znajdują się na europejskiej "czarnej liście". Groźny dla zdrowia, uzależniający, ale…bardzo skuteczny – stąd jego obecność na naszej liście.

Tabletki na odchudzanie Adipex są poszukiwane w całej Europie. Ich sprzedaż poza krajami, gdzie występują w aptekach jako lek na receptę, ogranicza się do sprzedaży internetowej.

Jedna tabletka zawiera żywiczan fenterminy – 75 mg, w tym 15 mg czystej fenterminy. To właśnie fentermina jest przyczyną chudnięcia, oraz uzależnienia jednocześnie.

Fentermina jest pochodną amfetaminy, co za tym idzie działa silnie na centralny ośrodek nerwowy. Hamuje głód nawet na 10 godzin i podnosi tętno, co przyspiesza spalanie i potęguje metabolizm.

Jednakże fenteremina jest uzależniająca, a wyniki jakie osiągają ludzie stosujący Adipex, powodują, że jest spożywany w nadmiarze, co kończy się powikłaniami, a nawet śmiercią.

Reasumując: można schudnąć dzięki niemu 10-15 kg w miesiąc, ale ryzykujecie wylew krwi do mózgu, upośledzenie układu nerwowego, bezsenność, irytację, depresję.

Adipex stosuje się tylko z przepisania lekarza ludziom z chorobą otyłości, która zagraża zdrowiu i cukrzykom.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*