Dark Orbit

Dołącz do niesamowitej walki o dominację nad uniwersum. Odpal swój statek i przygotuj się do walki w otwartej grze MMO. Dołącz do milionów innych pilotów, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć nad kosmosem! W grze Dark Orbit czeka na Ciebie wiele wyzwań. Nie czekaj i wyrusz na pole walki, aby zmierzyć się z kosmitami, którzy chcą zniszczyć gatunek ludzki. Odkryj galaktykę, dowodząc własnym statkiem. Twoim celem jest zniszczenie obcych, zbieranie cennych surowców oraz tworzenie klanów sojuszniczych z innymi zawodnikami.

Strzeż się nie tylko bezlitosnych kosmitów, w galaktyce czyhają na Ciebie również złowrogie frakcje przeciwników.  Odpowiednia strategia pozwoli Ci odnieść strategię w międzygwiezdnej rywalizacji Dark Orbit. Mars Mining Operations to frakcja, której droga do celu prowadzi przez siłę i agresję, Earth Industries Corporation zwycięstwo chce zdobyć przez pieniądze, natomiast Venus Resources Unlimited to frakcja, której główną domeną jest spryt. Wybierz swoja frakcję i przechyl szalę zwycięstwa na jej korzyść!

Aby zwyciężyć do dyspozycji otrzymasz wyspecjalizowany statek kosmiczny. Sam zdecyduj czy chcesz być pilotem galaktycznego ścigacza, maszyny wywiadowczej, a może statkiem obronnym najnowszej generacji.  Dołącz do 80 milionów kosmicznych pilotów, którzy codzienna siadają za sterami swoich statków i nie pozwól wrogowi unicestwić swojej frakcji! Przemierzaj nieskończone galaktyki w jednej z najpopularniejszych kosmicznych strzelanin w historii. Dołącz do Dark Orbit już dzisiaj!

Zrzuty ekranu:

%name Dark Orbit

210 Dark Orbit

Dark Orbit Entourage original Dark Orbit

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*