DentaBlack – działanie, opinie, gdzie kupić?

jakie sa sposoby na biale zeby 1622065 DentaBlack – działanie, opinie, gdzie kupić?

Obecnie, nie tylko w show biznesie, obowiązuje trend pięknego wyglądu i uśmiechu. Trudno się dziwić, skoro popularne przysłowie brzmi: „jak nas widzą, tak nas piszą”. I nie ma co się oszukiwać, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Osoby zadbane z ładnym, białym uśmiechem, obdarzane są dużo szybciej zaufaniem innych osób. Często mają one miłe usposobienie i uważane są za otwarte i przyjacielskie. Hollywodzki uśmiech świadczy o dużej kulturze osobistej oraz świeżym oddechu. Niejednokrotnie zauważyć można, że osoby posiadające piękne, białe uśmiechy łatwiej osiągają zamierzone cele i są lepiej odbierani w różnych sytuacjach. Estetyczny aspekt pełni ważną rolę w kontaktach z innymi ludźmi. Zapomnij o żółtych i nieestetycznie wyglądających zębach. Pasta wybielająca DentaBlack zadba o wygląd twojego uśmiechu bez bolesnej nadwrażliwości i uszkodzeń szkliwa. Już po kilku dniach stosowania tego produktu zobaczysz, że twój śnieżnobiały uśmiech będzie twoją wizytówką.

Badania dowodzą, że osoby z ładnym uśmiechem mają 50% większe szanse na awans zawodowy. Dzięki białym zębom wzrasta nasza wartość siebie, pewność siebie i samoocena. Osoby, które mogą pochwalić się pięknym uśmiechem, odbierane są za bardziej pozytywne i atrakcyjne. Jasny uśmiech dodaje nam odwagi w nawiązywaniu kontaktów z nowo poznanymi osobami. Trzeba przyznać, że osoby posiadające ładne, białe uzębienie chętniej się uśmiechają, a poprzez śmiech osiągają duże korzyści dla zdrowia, na przykład lepiej dotleniają organizm, gdyż podczas śmiania się nabierają 3 razy więcej powietrza niż normalnie. Ponadto werbalne okazywanie radości wzmacnia mięśnie brzucha, szyi oraz ramion. Ciekawe jest, że poprzez śmiech jesteśmy zdrowsi, na co wpływa zwiększony poziom limfocytów T i przeciwciał. Ma to również aspekt psychologiczny, gdyż rozładowuje stres, spowalnia wydzielanie kortyzolu (hormonu stresu), przez co dąży do osiągania równowagi hormonalnej, a także uwalnia endorfiny – hormony odpowiedzialne za uczucie szczęścia, zadowolenia i przyjemności. Dla osób dbających o sylwetkę, ciekawostką wyliczoną przez naukowców jest fakt, że 15 minut śmiechu spala około 50 kcal. Kolejną zaletom śmienia się jest poprawa wyglądu oraz lepsze odżywianie skóry, a także jej oczyszczenie, które osiągane są poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wpływa to na lepsze ukrwienie skóry głowy co powoduje, że włosy stają się zdrowsze i mocniejsze. Tak wiele zalet śmiania się przemawia za posiadaniem pięknego, białego uśmiechu, bo przecież dużo chętniej uwydatniać zdrowe i śnieżnobiałe zęby. Efekt ten możesz uzyskać dzięki paście DentaBlack!

DentaBlack – problem z osadem nazębnym i przebarwieniami

Warto w tym miejscu przyjrzeć się problemowi osadu nazębnego i przebarwień na zębach. Przez przebarwienia rozumiemy nalot czy plamki, które można dostrzec gołym okiem. Poza problemem estetycznym, przebarwienia stanowią one poważny problem kliniczny. Przebarwienia są najczęściej wynikiem niedokładnej higieny jamy ustnej, palenia tytoniu, picia herbaty, kawy czy czerwonego wina, a także spożywania pokarmów zawierających duże ilości barwników, na przykład wiśni, borówek amerykańskim, jagód. Dość częstą przyczyną występowania przebarwień, szczególnie u dzieci, jest przyjmowanie antybiotyków podczas wzrostu zębów. Osad nazębny, czyli zwapniała płytka nazębna, to nic innego jak zgromadzone drobnoustroje, które stanowią zagrożenie dla szkliwa i jamy ustnej. Te mikroorganizmy przyśpieszają powstawaniu próchnicy oraz powodują wydzielanie nieprzyjemnego zapachu z ust. Źródła podają, że z kamieniem nazębnym zmaga się aż 90% społeczeństwa. Stanowi on duży problem estetyczny i prowadzi do poważnych schorzeń jamy ustnej, na przykład paradontozy.  

DentaBlack – dla kogo przeznaczona jest pasta wybielająca

Pamiętaj, że odpowiedzialność za własny wygląd i zdrowie spoczywa na twoich barkach. Tylko ty możesz zadbać o swoje zęby, gdyż jest to jedyna część ludzkiego organizmu, która nie regeneruje się samodzielnie. Nie marnuj więc czasu i nie licz, że jakoś to będzie, bo tylko od ciebie zależy jaki będzie twój uśmiech i stan uzębienia. Pasta DentaBlack przeznaczona jest dla dużego grona osób, bo mało kto nie pije napojów bądź nie je pokarmów, które barwią nasze szkliwo. Należą do nich oprócz kawy, herbaty i wina, napoje gazowane, a także owoce i warzywa, które zawierają naturalne barwniki; na przykład pomidory, wiśnie, maliny, czarne porzeczki. Nawet jeśli wydaje ci się, że twoje szkliwo jest w dobrym stanie, nie jest to opinia obiektywna. Twój uśmiech może być jeszcze ładniejszy. 

Z pewnością niektórzy zastanawiają się od jakiego wieku można wybielać zęby. Eksperci uważają, że nie istnieje górna granica wiekowa dla wybielania zębów. Dla dolnej granicy zaleca się wstrzymanie do ukończenia 14 roku życia. Tutaj należy być rozsądnym i rozważnym.

denta black DentaBlack – działanie, opinie, gdzie kupić?

DentaBlack – dlaczego warto wypróbować akurat tę pastę wybielającą zęby

Pasta DentaBlack uzyskuje fenomenalne rezultaty w krótkim czasie. Produkt ten pomoże uzyskać ci śnieżnobiały uśmiech usuwając, w delikatny dla szkliwa sposób, przebarwienia oraz zapobiec powstawaniu nowych osadów. Pasta ta efektywnie likwiduje główne przyczyny chorób zębów, przeciwdziałając nieprawidłowej higienie jamy ustnej i namnażania się bakterii. Następną zaletą kupna pasty DentaBlack jest zaoszczędzony czas, gdyż codzienna higiena jamy ustnej i wybielanie zębów, zajmie ci tyle ile ich mycie; w przeciwieństwie do zabiegów wybielania zębów w gabinetach dentystycznych, które trwają średnio od 1,5-2 godzin. Dodatkowo nie musisz ograniczać się co do spożywania niektórych produktów po zabiegu, aby utrzymać pożądany efekt, jak jest w przypadkach zabiegów stomatologicznych. Ponadto usługi w gabinetach stomatologicznych mają tę wadę, że kilka dni po nich, nie można jeść nic chłodnego lub gorącego, gdyż zęby są bardzo wrażliwe. Kolejnym dość istotnym argumentem zdecydowania się na pastę DentaBlack jest cena produktu. Jest to kusząca alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach dentystycznych, pozbawiona ryzyka demineralizacji i pogorszenia się kondycji szkliwa. 

DentaBlack – na czym polega proces wybielania zębów

Wybielanie zębów opiera się na substancjach barwnikowych (chromofory), które posiadają w swojej budowie nienasycone, podwójne wiązania chemiczne. Wiązania te, w procesie utleniania chromoforów, przekształcane są w wiązania nasycone. W wyniku tego substancje barwnikowe stają się jaśniejsze, bądź nawet bezbarwne. Związkiem aktywnym odpowiedzialnym za utlenianie barwników jest nadtlenek wodoru. To właśnie nadtlenek wodoru odpowiada za wybielanie zębów; może on działać sam lub w związku z mocznikiem, tworząc nadtlenek karbamidu. Wybielanie zębów z udziałem nadtlenku karbamidu polega na utlenianiu osadów pochodzenia organicznego. W wyniku kontaktu nadtlenku karbamidu ze śliną następuje jego rozpad na wodę i tlen. Zęby stają się bielsze i czystsze, gdyż cząsteczki tlenu utleniają osady organiczne skumulowane na powierzchni zębów.

00037HZIRP961QKM C122 F4 DentaBlack – działanie, opinie, gdzie kupić?

DentaBlack – jakie jest działanie pasty wybielającej

Pasta DentaBlack ma unikalną formułę i złożone działanie. Usuwa ona przebarwienia w sposób delikatny a jednocześnie efektywny bez naruszenia szkliwa. Wzmacnia twarde tkanki zębów, czyli szkliwo i zębinę, zapobiegając próchnicy. Działanie pasty likwiduje przykry osad i kamień nazębny, które prowadzą do odsłonięcia szyjek zębowych. Kolejną zaletą jest to, że produkt ten normalizuje równowagę kwasowo-zasadową w jamie ustnej, przez co chroni zęby przed zniszczeniem. Dodatkowo formuła pasty likwiduje przykre zapachy z ust, pozostawiając świeży oddech przez cały dzień. Pasta DentaBlack zapewnia wysokiej jakości polerowanie powierzchni zębów bez zwiększenia ich wrażliwości. Tyle zalet w jednym produkcie świadczy o bardzo dobrze dobranej formule i skutecznym jej działaniu. 

DentaBlack – efekty stosowania pasty wybielającej

Magdalena (32) Jestem po dwóch profesjonalnych zabiegach wybielających zęby w gabinecie lekarskim. Efekty nie były powalające, a moje zęby szybko traciły uzyskaną biel i wracały (a nawet stawały się o ton ciemniejsze) to koloru sprzed wybielania. Po zastosowaniu domowego sposobu wybielania zębów z pastą Denta Black moje zęby stały się o kilka odcieni jaśniejsze, a kolor stale utrzymuje się. Dodatkowym plusem jest to, że mój oddech jest dużo świeższy, co uwolniło mnie przed kompleksem rozmawiania z innymi osobami w niedużej odległości. 

Karol (46) Jako nałogowy palacz zawsze miałem brzydki osad na zębach. Właśnie dlatego postanowiłem wypróbować pastę DentaBlack, którą stosował również mój kolega i to on mi ją polecił. Nie spodziewałem się tak szybkich efektów. Kamień nazębny nie jest już przeze mnie wyczuwany językiem, a kolor moich zębów jest naprawdę jak z reklamy!

Małgosia (23) Od urodzenia miałam przebarwienia na jedynkach. Podobno był to efekt stosowania leków w dzieciństwie. Z powodów finansowych nigdy nie mogłam pozwolić sobie na profesjonalne wybielanie zębów. Przystępna cena pasty DentaBlack pomogła mi usunąć wszelkie przebarwienia jakie miałam. Jestem bardzo zadowolona z preparatu, gdyż działa szybko i skutecznie. Efekty widziałam już po kilku dniach. Polecam spróbować.

DentaBlack – jaka jest cena pasty i jak zamówić produkt

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz online. Następnie poczekać na kontakt telefoniczny z operatorem, który przyjmie zamówienie. Opłatę za pastę należy uiścić przy odbiorze, co odejmuje wszelkich stresów czy produkt dotrze. 

Ta zadziwiająca pasta o czarnym zabarwieniu, dzięki której twoje zęby staną się białe jak śnieg, dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Za tubę pasty, która zawiera 80ml zapłacisz 169zł. W porównaniu do cen zabiegów wybielających zęby w gabinetach stomatologicznych jest to produkt warty swojej ceny. Będziesz zadowolony z efektów.

DentaBlack – podsumowanie stosowania pasty wybielającej

Wszechobecne media społecznościowe powodują, że chcesz mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech. Nic nie stoi na przeszkodzie, a efekt możesz uzyskać szybciej niż ci się wydaje. DentaBlack to produkt wybielający, który dzięki formule odpowiednich składników substancji aktywnych, w delikatny sposób dla szkliwa, pomaga usunąć przebarwienia zębów, zapobiegając powstawaniu nowego osadu oraz kamienia nazębnego. Ponadto wielką zaletą DentaBlack jest redukowanie ilości szkodliwych bakterii w jamie ustnej, co pomaga w ochronie zębów przed próchnicą oraz ubytkami. Dodatkowo pasta ta odświeża oddech, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie musisz rezygnować czy ograniczać ulubionych napojów oraz posiłków, które barwią zęby zostawiając na nich osad. Wystarczy stosować pastę codziennie, myjąc nią zęby, a efekty same cię zaskoczą. 

Zadziwiająca czarna pasta uzyskała niezliczoną liczbę pozytywnych opinii od klientów. Dołącz do grona osób, których uśmiech oczarował świat.

%name DentaBlack – działanie, opinie, gdzie kupić?

DentaBlack

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*