Fakty i mity o Hoodia Gordonii Plus

Wraz z rosnącą popularnością tabletek odchudzających Hoodia Gordonii Plus, w Internecie pojawiło się wiele sprzeczności dotyczących ich skuteczności i działania. Dlatego postanowiliśmy rozwiać wszystkie nieprawidłowości dotyczące ekstraktu z afrykańskiego kaktusa oraz podać prawdziwe informacje o działaniu tabletek Hoodia Gordonii Plus.

Fakty

Hoodia Gordonii Plus zmniejsza apetyt

Potwierdzono naukowo, że ekstrakt z kaktusa afrykańskiego hamuje apetyt, dzięki czemu bez problemu możesz zredukować liczbę spożywanych dziennie kalorii, bez uczucia głodu.  Zmniejszenie ilości spożywanych posiłków pozwala szybko pozbyć się nagromadzonej, zbędnej tkanki tłuszczowej.

Hoodia Gordonii Plus jest stosowana od wieków

Wyciąg z kaktusa afrykańskiego jest już od dawna stosowany przez człowieka, głównie przez plemiona afrykańskie, które wykorzystywały jego właściwości do powstrzymywania apetytu podczas pieszych wędrówek przez pustynię Kalahari.

Nie każdy gatunek kaktusa Hoodia jest skuteczny

Botanicy wyróżnili 13 rodzajów gatunków kaktusa Hoodia w Afryce, jednak tylko odmiana Hoodia Gordonii posiada zdolności do hamowania apetytu.

Hoodia Gordonii Plus zmniejsza bilans kaloryczny

W zależności od indywidualnych cech pacjentów, stosowanie tabletek na odchudzanie z wyciągiem z afrykańskiego kaktusa pozwala zmniejszyć dzienne spożycie nawet o 1000 kalorii, co pozwala chudnąć nawet 0,5 kg co 3 dni!

Mity

Tabletki Hoodia Gordonii Plus zawierają chemiczne dodatki

Czysty ekstrakt z afrykańskiego kaktusa nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie powoduje nadmiernego pobudzenia, jednak tanie produkty Hoodia Garcinia o niskiej jakości mogą zawierać chemiczne stymulanty lub konserwanty.

Hoodia Gordonii Plus nie działa bez ćwiczeń fizycznych

Tabletki na odchudzanie Hoodia Gordonii Plus zmniejszają apetyt nawet bez zwiększania ilości aktywności fizycznej, jednak należy pamiętać o tym, że ruch jest zalecany nie tylko w celu osiągnięcia szybszych efektów odchudzających, ale również dla zdrowia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*