Jak i gdzie kupić kapsułki z kwasem chlorogenowym?

Wybór najlepszych tabletek na odchudzanie nie jest łatwy. Środki perswazji stosowane przez dystrybutorów poszczególnych produktów zawierających ekstrakt z zielonej sprawiają, że konsument ma tak naprawdę niewielką szansę, by trafić na najlepszy produkt. Najlepszym miejscem, w którym można kupić tabletki zielona kawa, które de facto są suplementem diety, powinny być apteki. Niestety niewiele aptek posiada w swojej ofercie prawdziwy ekstrakt z zielonej kawy. Zanim powstał niniejszy artykuł odwiedziliśmy 10 aptek, z których żadna nie posiadała w swojej ofercie tabletek na odchudzanie, które zawierałyby czysty ekstrakt z zielonej kawy w dawce 400 mg i 50% zawartości kwasu chlorogenowego. Jedynym miejscem, w którym można się najłatwiej i najszybciej zaopatrzyć w tabletki na odchudzanie zawierające ekstrakt z zielonej kawy jest wobec tego internet. Decydując się na zakup w sieci warto jednak zwrócić uwagę na kilka elementów:

Kraj pochodzenia tabletek na odchudzanie zawierających ekstrakt z zielonej kawy

Pochodzenie tabletek z ekstraktem z zielonej kawy powinno być jednym z podstawowych elementów, na który należy zwrócić uwagę, Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które nie posiadają żadnych certyfikatów pochodzenia. Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze efekty odchudzania staraj się wybierać produkty o potwierdzonym pochodzeniu. Kapsułki CGA800 są polecane przez dietetyków i zdobyły wszystkie wymagane atesty. 

Zawartość kwasu chlorogenowego

Kolejnym szalenie istotnym parametrem jest zawartość kwasu chlorogenowego w pojedynczej kapsułce. W badaniach dr Vince’a oraz w telewizyjnym show dr Oz-a wykorzystano ekstrakt z zielonej kawy 400 mg o gwarantowanej zawartości kwasu chlorogenowego 50%. Według badaczy jest to optymalna ilość związków aktywnych. Niestety wielu producentów oferuje produkty zawierające znacznie większą ilość kwasu chlorogenowego – dla wszystkich, którzy skusili się na tego typu oferty mamy jednak złą wiadomość. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej sprawia, że odchudzanie będzie nie efektywne a wręcz może przynieść odwrotne rezultaty! Testy konsumencie wykazały, że kapsułki CGA800 zawierają idealnie dobraną proporcję kwasy chlorogenowego.

Gwarancja zwrotu w przypadku niezadowolenia

Wielu dystrybutorów tabletek na odchudzanie zawierających ekstrakt z zielonej kawy nie przestrzega podstawowego prawa konsumenta, które pozwala na zwrot towaru w przypadku niezadowolenia. Decydując się na zakup tabletek sprawdź czy dystrybutor daje możliwość zwrotu w przypadku niezadowolenia z otrzymanego produktu. Producent kapsułkowego kwasu chlorogenowego CGA800 zapewnia wszystkim kupującym możliwość zwrotu suplementu, jeśli ten nie spełni jego wymagań

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*