Kuracja Lefery redukuje zmarszczki

Spoglądasz w lustro i od razu je widzisz. Zmarszczki. Wiesz, że są na to sposoby, zwykle drogie i bolesne. Mezoterapia, botoks, lifting. A jeśli istnieje substancja, która może dać podobny efekt?

Kwas hialuronowy jest niekwestionowanym hitem w chirurgii estetycznej. Gwiazdy i celebrytki na całym świecie wstrzykują go sobie w twarz, usta, biust, pośladki. Jest doskonałym wypełniaczem, całkowicie bezpiecznym. Dzieję się tak dlatego, że jest obecny w ludzkim organizmie. To cukier złożony, który swoją ogromną popularność zawdzięcza zdolności wiązania wody. Jedna cząsteczka kwasu może związać do 250 cząsteczek wody! To sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona i sprężysta. Niestety z biegiem czasu jego zawartość w organizmie ludzkim maleje, a skóra traci zdolność zatrzymywania wody, powoli wiotczeje i traci elastyczność. Aby zatrzymać ten proces, kwas hialuronowy należy uzupełniać.

Nic dziwnego, że kwas hialuronowy znalazł tak szerokie zastosowanie w kosmetologii. Niestety cena zabiegów z jego użyciem oraz dyskomfort odczuwany podczas ich wykonywania skutecznie zniechęcał potencjalne klientki. Dodatkowo kwas wstrzykiwany miejscowo działa jedynie w jednym obszarze, nie wnikając w głąb organizmu, a po zastrzyku pozostawała kilkudniowa opuchlizna. Dlatego naukowcy postanowili pójść o krok dalej i wyizolować naturalny, mikrocząsteczkowy kwas, który będzie miał zdolność przenikania przez głębsze warstwy skóry do macierzy międzykomórkowej. Tak stymulowane komórki zostaną pobudzone do produkcji kolagenu, a stąd juz prosta droga do redukcji zmarszczek.

Do spopularyzowania tego odkrycia przyczyniła się Clotilde Dijoux. Gdy świat ujrzał jej zdjęcia po kuracji kremem Lefery Active Cell Regeneration, kobiety natychmiast ruszyły do drogerii. Maria okazała się żywą reklamą skuteczności mikrocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Oprócz wspomnianego kwasu, do receptury dodano także kolagen oraz cenne oleje owocowe, które przenikają do głębokich warstw skóry i odbudowują powstałe uszkodzenia. Już miesiąc intensywnej kuracji daje efekt skóry odmłodzonej o 10 lat.

Wśród składników aktywnych zastosowanych w kremie Lefery Active Cell Regeneration są:

Olej z awokado: to olej pozyskiwany z miąższy tego owocu. Jest bogaty w witaminy A, B, E, a także wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Jest silnym antyoksydantem, niweluje wolne rodniki i pobudza produkcję kolagenu w komórkach.

Olej z ogórecznika: pozyskiwany z ogórecznika lekarskiego, śródziemnomorskiej rośliny jednorocznej. Zawiera kwas gammalinolenowy, witaminę C, garbniki i flawanoidy. Silnie nawilża i działa antyseptycznie.

D-PANTENOL: naturalnie występuje w ludzkiej skórze. Ma zdolność stymulowania podziałów komórkowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*