MagnuFuel dłuższe życie silnika

Obecnie auto jest niezbędnym produktem w naszym życiu. Kiedyś to był objaw luksusu, lecz czasy się zmieniły i aktualnie posiadanie własnego samochodu jest czymś naturalnym. Wynalezienie pierwszego pojazdu mechanicznego napędzanego za pomocą pary, przez Nicolasa-Josepha Cugnot popchnęło cały świat do przodu. Nastała nowa era! Wraz z wynalezieniem tego pojazdu nastąpił prawdziwy bum technologiczny i rozwojowy. Zastanawiano się tylko, w jaki sposób ulepszyć ten pojazd. Wymyślono silnik spalinowy, powstawały coraz lepsze prototypy, a następnie w roku 1908 wdrążono pierwsze auto wyprodukowane seryjnie. Co za tym idzie, auta musiały się po czymś poruszać, więc zaczęły powstawać drogi, stacje paliwowe, rósł przemysł motoryzacyjny. Ludzkość przesiadła się z żywych koni na konie mechaniczne. Jednak chęć swobodnego przemieszczania się i możliwości, jakie dały samochody ludziom, są nieocenione. Dziś auto jest najpopularniejszym środkiem transportu na całym świecie. W Polsce statystycznie przypada jeden samochód na rodzinę. Jednak coraz częściej w jednym domu znajduje się kilka samochodów.  Przemieszczamy się wszędzie i o każdej porze. Dzięki posiadaniu samochodu, mamy lepsze możliwości do szukania lepszej pracy oraz możemy podróżować turystycznie. Własność, jaką jest auto to nie tylko przyjemności, ale również wydatek, tzw. koszty utrzymania. 

W Polsce utrzymanie auta można podzielić na dwa rodzaje:

1.    Koszty stałe: przegląd samochodu, ubezpieczenie, wymiana filtrów i olejów.
2.    Koszty zmienne: koszty związane z nieoczekiwanymi i losowymi awariami naszego samochodu.
Pierwszy rodzaj kosztów jesteśmy w stanie zaplanować, rozłożyć finansowo. Natomiast drugi rodzaj wydatków ponosimy w najmniej oczekiwanym momencie. Najczęściej w czasie, kiedy mamy problemy finansowe. Wniosek nasuwa się tylko jeden: o posiadany samochód należy dbać zawsze, a zwłaszcza o jego serce, jakim jest silnik. Jest to najdroższa część znajdująca się w aucie. W związku z tym koszty naprawy silnika są ogromne. Aby nie dopuścić do tego typu sytuacji, opracowano idealne urządzenie o nazwie MagnuFuel. Jest to najnowsza technologia polegająca na zastosowaniu magnezu.

W jaki sposób działa MagnuFuel?

Działanie polega na zmianie właściwości mieszanki paliwowej, a dokładniej jej zmineralizowanie. Cząsteczki najczęściej ułożone są w sposób chaotyczny, dlatego łańcuchy ograniczają dostęp tlenu, potrzebnego do ich spalenia. Bardzo ważne jest, aby rozbić te łańcuchy, dzięki czemu silnik lepiej pracuje i dochodzi do lepszego spalenia paliwa. W tej sytuacji pomoże magnetyzer MagnuFuel, który generuje pole magnetyczne. To urządzenie w odpowiedni sposób ukierunkowuje pole magnetyczne, dzięki czemu dochodzi do rozbicia łańcuchów cząsteczek paliwa oraz nadania im dodatniego ładunku. Dzięki takiemu działaniu tlen, który występuje w paliwie, może uzyskać większą ilość wiązań. W tej sytuacji dochodzi do spalania większej ilości cząsteczek paliwa, a co za tym idzie, następuje mniejsze zużycie benzyny oraz emisji zanieczyszczeń.

W jaki sposób należy montować urządzenie MagnuFuel?

Nie potrzeba być mechanikiem, aby zamontować magnetyzer. Wystarczy postępować według załączonej instrukcji obsługi.
1.    Należy otworzyć maskę, znaleźć odpowiedni przewód paliwowy i odpowiednie miejsce.
2.    Urządzenie należy przymocować do przewodu paliwowego.
3.    Przewód powinien być zamontowany pomiędzy dwoma częściami urządzenia.
4.    Aby uzyskać jeszcze większą stabilność, należy zamontować załączoną obręcz plastikową.

Jakie korzyści zapewnia magnetyzer MagnuFuel?

Montaż magnetyzera może zmniejszyć zużycie paliwa o jakieś 10-20%. W celu uzyskania takiego efektu należy zachować dotychczasowy styl jazdy. Jednak, aby urządzenie działało, bardzo ważny jest prawidłowy montaż. Magnetyzer należy założyć w okolicy gaźnika lub wytrysku na przewodzie paliwa. Przy instalacji gazowej urządzenie należy zamontować między reduktorem a przewodem paliwowym. W tej sytuacji silnik spala przekształconą przy pomocy magnetyzera mieszankę. Dodatkowym atutem jest bezproblemowe uruchamianie silnika zimą, samochód dostaje więcej energii podczas wyprzedzania oraz występuje mniej osadów i spalin. 

lnością. Magnetyzer może być wykorzystywany nie tylko do samochodu osobowego, ale również innych urządzeń typu:
•    Samochody ciężarowe
•    Busy oraz Vany
•    Wszystkie pojazdy wodne typu motorówka
•    Motocykle
•    Maszyny rolnicze

Chcesz, aby twój samochód służył Ci na wiele długich lat?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to zainwestuj w najnowszy produkt MagnuFuel. Wystarczy kliknąć ikonę KUP TERAZ, magnetyzer będzie Twój. Co wobec tego mówią inni na temat tego produktu.

Maksymilian
Mój samochód ostatnio zaczął odmawiać mi posłuszeństwa. Mechanik ocenił, że trzeba wymienić silnik. Koszt takiej wymiany przekraczał moje możliwości finansowe. W tej sytuacji zacząłem szukać innego sposobu i znalazłem MagnuFuel. Nie jest on zbyt drogi, dlatego postanowiłem spróbować. Nie żałuję, gdyż sprawił on cuda. Co prawda mój samochód nie stanie się z dnia na dzień młodszy, ale obyło się bez wymiany silnika.

Kamil
Dużo podróżuję, dlatego zastanawiałem się, co tu zrobić, aby samochód mniej palił. Wtedy wpadłem na trop urządzenia o nazwie MagnuFuel. Zainwestowałem i to były dobrze zainwestowane pieniądze, gdyż szybko się zwróciły. Polecam!

%name MagnuFuel dłuższe życie silnika

MagnuFuel

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*