Tabletki Potenga – jeszcze więcej L-argininy

Suplement diety Potenga to innowacyjna kompozycja roślinnych składników przeznaczona dla mężczyzn, którzy lubią czerpać przyjemność z seksu.  Tabletki na potencję są dedykowane panom, u których pojawiły się zaburzenia erekcji. Przyjmowanie codziennie jednej tabletki Potengi to recepta na satysfakcjonujący seks.  Zawartość L-argininy w tabletkach Potenga jest ponad dwukrotnie wyższa niż w innych suplementach diety na potencję.

  • Podwójna dawka L-argininy
  • Wyciąg z  tribulus terrestris zwiększa ochotę na seks
  • Ekstrakt z Saw Palmetto likwiduje zmęczenia i podwyższa wytrzymałość seksualna

Tabletki Potenga na problemy z seksem

Okazuje się, że wyniki statystyk są bewzględne.  W Polsce problemy  z potencją dotykają ponad 3,5 miliona mężczyzn. Przyczyny mogą być różne – najczęściej są to codzienne stresy, nieprawidłowy styl życia. Co więcej wraz z wiekiem spada poziom testosteronu, a ten fakt również przekłada się na wytrzymałość seksualną. Stresująca praca, nadmiar obowiązków, używki i zła dieta to częste elementy życia wielu mężczyzn, dlatego coraz więcej panów poszukuje skutecznego suplementu diety na potencję.

Poprawa potencji przy stosowaniu tabletek Potenga – skład

L-arginina – amonokwas ten jest prekursorem NO (tlenku azotu). Zwiększona ilość tlenku azotu we krwi przywraca prawidłowe reakcje seksualne.  Cały proces przebiega całkowicie naturalnie  w trakcie pobudzenia seksualnego.  Skurczone mięśnie gładkie oraz naczynia krwionośne zaczynają się rozszerzać pod wpływem działania tlenku azotu. Umożliwia to swobodny dopływ krwi do członka  i innych narządów płciowych, zwiększa również wrażliwość na bodźce.

Buzdyganek naziemny (Tribulus Terrestris) – ekstrakt z tej rośliny wspomaga osiągnięcie i utrzymanie gotowości seksualnej. Poprawia libido i podnosi wytrzymałość seksualną. Regularne stosowanie suplementów diety z buzdygankiem naziemnym wpływa również na utrzymanie prawidłowej sprawności serca.

Sposób użycia tabletek Potenga Sex Power Increase

Suplement diety Potenga przeznaczony jest do codziennego stosowania, w odróżnieniu od leków na impotencję nie wymaga planowania kontaktu seksualnego. Rekomendowana dawka to 1-2 tabletki dziennie. Efekty widoczne są po 6-8 tygodniach stosowania. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*