Zapytaj eksperta o krem Lefery

Krem Lefery Active Cell Regeneration należy stosować codziennie, aby uzyskać optymalne rezultaty. Kurację nakładamy na suchą i oczyszczoną skórę. Krem należy równomiernie rozprowadzić i najlepiej delikatnie wklepać opuszkami palców, można też użyć szczoteczki elektrycznej do twarzy ze specjalną nakładką masującą. Dla uzyskania najwyższych efektów, producentów kremów Lefery zaleca zastosować dwumiesięczną kurację odmładzającą z zestawem kremów na dzień i na noc. Dzięki temu połączeniu, skóra nie tylko jest chroniona w ciągu dnia, ale dodatkowo w nocy zwiększa się produkcja kolagenu przez komórki fibroblastów. Przy wysokiej bio przyswajalności substancji aktywnych  kompleksowa kuracja kremem Lefery Active Cell Regeneration gwarantuje efekt porównywalny z zabiegami medycyny estetycznej.

Na ile wystarcza jeden słoiczek kremu?

Przy średnim zużyciu małe opakowanie (30 ml) wystarcza na 4 tygodnie, a duże (60 ml) – na 8 tygodni. Krem Lefery Active Cell Regeneration for Day nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego może być stosowany przez wegan. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania kremu jest alergia na kwas hialuronowy lub kolagen.

Kiedy rozpocząć stosowanie kremu Lefery?        

Krem powinny stosować wyłącznie osoby z dojrzałą cerą, w przedziale wiekowym pomiędzy 20 a 70 rokiem życia. W przypadku stosowania kremu przez młode osoby nie chodzi nie tyle o zlikwidowanie zmarszczek, co znaczne opóźnienie ich pojawiania się, odżywienie i wygładzenie skóry. Odpowiednio długo stosowany krem dostosowuje się do potrzeb cery, a w przypadku osoby młodszej nawilża, odżywia, zapobiega powstawaniu zmarszczek w przyszłości, spłyca już istniejące, opóźniając procesy starzenia się skóry. Krem można stosować u osób starszych, nakładając grubsze warstwy kremu.

Dla jakiego rodzaju skóry przeznaczony jest produkt Lefery –  krem przeciwzmarszczkowy?

Absolutnie dla każdego. Unikatowa kompozycja składników gwarantuje niesamowite efekty przy każdym rodzaju skóry.

Czy mogę używać kremu na innych partiach ciała niż twarz?

Oczywiście, w razie potrzeby, krem Lefery Active Cell Regeneration for Day można zastosować na innych partiach ciała niż skóra twarzy. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że skóra innych partii ciała jest znacznie grubsza niż skóra twarzy, co znaczy, że należy tam nakładać znacznie więcej kremu. Grubość skóry twarzy wynosi zazwyczaj 1‑2 mm, przy czym najcieńsza jest skóra na powiekach i małżowinach usznych, a najgrubsza – na brwiach i wargach. Grubość skóry innych partii ciała wynosi nawet do 5 mm. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*