Jak działa złota maska Kessler

Zarówno kremy jak i maski Elizabeth Kessler stworzono w oparciu o luksusowy oraz unikalny składnik – nanocząstki złota. Złoto jest znane człowiekowi od tysięcy lat, jednak dopiero otrzymanie cząsteczek złota o rozmiarach rzędu nanometrów otworzyło przed nim nowe zastosowania.
Badania naukowe wykazały, że nanocząstki złota posiadają unikalną zdolność do wnikania w głąb skóry i stymulowaniu produkcji kolagenu. Jest to możliwe, ponieważ jedna nanocząstka ma wielkość 1/2000 pora skóry. Efekt – mniej zmarszczek, bardziej nawilżona i jędrna skóra!
Pierwsze efekty widoczne są już po jednorazowym użyciu, jednak regularne stosowaniu złotego kremu lub maski dramatycznie zwiększa poziom nawilżenia skóry i odbudowuje włókna kolagenowe oraz elastynowe.

Jak działa złota maska Elizabeth Kessler?

Kosmetyki Elizabeth Kessler z dodatkiem nanocząsteczek złota są najskuteczniejszą z dostępnych dla przeciętnego człowieka metodą redukcji zmarszczek i szybkiego odmłodzenia skóry.
Zarówno złoty krem jak i złota maska Elizabeth Kessler uzyskały pozytywną opinię Amerykańskiego Centrum Biotechnologii, a ich skuteczność została potwierdzona przez tysiące kobiet na całym świecie, którym udało się spełnić marzenia i odmłodzić swoja skórę nawet o 20 lat, bezboleśnie i bez ingerencji skalpela.

  • POBUDZANIE SYNTEZY KOLAGENU W SKÓRZE

Wraz z wiekiem ustaje synteza kolagenu, a ten obecny  już w skórze traci zdolność do wiązania wody. Skóra wiotczeje, staje się przesuszona i pojawiają się na niej zmarszczki. Jest to związane z niedoborem kolagenu, co wpływa na zmniejszoną sprężystość skóry. Tak właśnie powstają zmarszczki. Nanocząstki złota stymulują syntezę kolagenu, dzięki czemu proces starzenia ulega zahamowaniu, a skóra zostaje zregenerowana. Zmarszczki ulegają spłyceniu i znikają, przywracając skórze młody wygląd.

  • GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I UELASTYCZNIENIE SKÓRY

Obniżona zawartość wody w skórze zmniejsza jej elastyczność i sprzyja tworzeniu się zmarszczek. Co więcej skóra zaczyna wydzielać więcej sebum, co prowadzi do wyprysków i innych niedoskonałości. Złota maska posiada zdolność do przywracania w skórze odpowiedniego poziomu kolagenu wiążącego wodę, dzięki czemu skóra odzyskuje swoją sprężystość. Istniejące  zmarszczki ulegają wypełnieniu, a proces starzenia ulega zatrzymaniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*